לפרטים נוספים אודות מבחן אמיר ופטור באנגלית

  1. שם
  2. טלפון
  3. מייל
  4. Loading ...

פטור באנגלית

פטור באנגלית נדרש בכל מוסד אקדמי, המעניק תואר מוכר, לא משנה אם אתם הולכים ללמוד תואר בכימיה או תואר בקולנוע. על מנת להגיע לפטור באנגלית, נאלץ הסטודנט לקחת קורסים באנגלית בשנה הראשונה והשנייה של התואר, בהתאם לרמתו. פיתרון אחר הוא לקבל את פטור באנגלית באמצעות עמידה במבחן אמיר או אמירם או בקבלת פטור בחלק האנגלית בפסיכומטרי.

סטודנטים אשר מתחילים את דרכם באוניברסיטה או במכללה, עומדים בפני מסלול מעניין ואתגר אך באותה נשימה, עמוס ולא פשוט. לימודים לתואר ראשון אינם דומים ללימודים בתיכון ולא פעם קשים ותובעניים הרבה יותר. זו הסיבה שסטודנטים רבים מעדיפים להתחיל את לימודיהם הגבוהים עם פטור באנגלית, מי שמפחית את הלחץ ואת הדרישות במהלך השנים הראשונות, הנחשבות כקשות יותר וכרוכות בשלבי הסתגלות לא פשוטים.

מה זה בעצם פטור באנגלית

פטור באנגלית מקבל מי שעומד בתנאים הנהוגים במוסד הלימוד בו בחר ללמוד ולמעשה הפגין רמת בקיאות וידע נדרשים בשפה האנגלית, על מנת לקבל את הפטור. התוצאה הישירה של פטור באנגלית היא שהסטודנט אינו צריך לעבור קורסים באנגלית במהלך התואר.

האם אפשר לקבל תואר ראשון ללא פטור באנגלית

פטור באנגלית זוהי דרישת חובה של כל סטודנט לתואר ראשון, במוסד אקדמי מוכר, בין אם מדובר באוניברסיטה או מכללה. אם לא נדרשת לפסיכומטרי, תדרשו למבחן אמיר, על מנת לקבוע את הרמה שלכם במטרה לשבץ אתכם בקורסי אנגלית בשנים הראשונות לתואר.

כיצד אני יכול לקבל פטור באנגלית

פטור באנגלית ניתן לקבל באמצעות עמידה במבחן אמיר או מבחן אמירם (גרסה מקוונת של המבחן ) או בעמידה בתנאים הדרושים בחלק האנגלית בפסיכומטרי. מי שמקבל ציון מספק באחד משני המבחנים הללו, מקבל פטור באנגלית ואינו נדרש לעבור קורסים באנגלית במהלך התואר.